Užívatel

Anketa

Ako dlho zostávate na internáte?
Počet hlasov: 134

Návštevy

Linky

< návrat späť

Exkurzia - Jeseň 2007 rss

Dátum: 2007
Program:

Štvrtok: Z Nitry sme vyrazili ako obvykle vo štvrtok o ôsmej a nabrali smer do dedinky Vršatec nad ktorou sa týčili vršatecké bralá. Cieľom štvrtkového programu však boli Súľovské skaly a Súľovský hrad.
Piatok: Piatok bol v programe vyčlenený pre návštevu Západných tatier. Autobusom sme prešli na Oravskú stranu tatier a z parkoviska Adamcuľa vyrazili smer Roháčske plesá. Skupinka niekoľkých členov sa odvážila ísť na Baníkov a prejsť hrebeňom cez tri kopy až do smutného sedla. Zvyšná časť skupiny prešla Náučným chodníkom ku 4 roháčskym plesám. Všetci sme sa stretli pri Tatliakovej chate.
Sobota: Sobotu sme si vyčlenili pre návštevu Vysokých tatier. Po príjazde na Štrbské pleso sa zdalo, že nás čaká pomerne pekný deň. No cestou na Popradské pleso sme zažili pravé Tatranské sneženie. A tak sa plánované túry rozplynuli v tatranskej hmle. Po občerstvení na chate pri popradskom plese sme sa rozhodli pre návštevu Symbolického cinotorína.
Nedela: Príchod do Nitry

Exkurzia Račkova dolina - Jeseň 2007

Táto kategória neobsahuje žiadne články.

Vyhledávání

Translation

Otázky a odpovede

Rýchle otázky a odpovede
Meno
Text
Kontrola captcha
https://ufavvip789.vip/ https://betworld789.net/ https://fluck2222.wixsite.com/chudjennew02 https://slotvip789.net/ #chudjenbet
Počul som, že robíte rozbor pôdy.Ak áno - aká veľká má byť vzorka, koľko trvá rozbor a čo stojí
Dobry den, staci priniest vzorku pody na rozbor? Kolko sa plati za rozbor pody?Dakujem
Dobry den, staci priniest vzorku pody na rozbor? Kolko sa plati za rozbor pody?Dakujem
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či Vaša katedra robila rozbor pôdneho horizontu Slovenska v rámci fyzikálneho zloženia pôdy, kamene, jednoliate skal. Zaujíma ma oblasť Žarnovice. Dakujem za odpoved. 0915 / 953 046
123456
123456